KS wraca na fotel lidera !

Klub Sportowy Karsznice powrócił na pierwsze miejsce w tabeli.Stało się tak dzięki zwycięstwu naszej drużyny nas Pisią i remisie Tęczy z Unią Męka 4:4.

Mecz z Pisią nie ułożył się dla nas dobrze ponieważ już od 14 minuty przegrywaliśmy 0:1 i nic nam nie wychodziło.Graliśmy zbyt wolno co goście starali się wykorzystać.Jednak w 30 minucie meczu Janusz Jonczyk doprowadza do remisu a kilka minut mógł podwyższyć prowadzenie ponieważ egzekwował rzut karny ale trafił w poprzeczkę.Śmiało można stwierdzić,że było to nasze najsłabsze 45 minut w tym sezonie.Na drugą połowę wychodzimy bardziej zmotywowani i przynosi to efekty.Osiem minut po przerwie swoją drugą bramkę zdobywa Janek Jonczyk a w 58 minucie prowadzimy już 3:1 po bramce niezawodnego Marcina Janickiego.Po zdobytych bramkach nie zwalniamy tempa i marnujemy dwie stuprocentowe okazje,które się zemściły.Goście wykorzystują nasze błędy w defensywie i zdobywają bramkę kontaktową,jednak kilka minut później ładnym uderzeniem z dalszej odległości popisał się wprowadzony kilka chwil wcześniej Rafał Zieliński i znów prowadzimy różnicą dwóch bramek.W 71 minucie meczu musimy grać w osłabieniu ponieważ za dyskusje z arbitrem Mariusz Juszczak został ukarany czerwoną kartką.Pisia strzela jeszcze bramkę na 4:3 z rzutu karnego ale to Karszniczanie zdobywają 3 punkty i cieszą się z wygranej.