Trzy punkty na inaugurację!

Od zwycięstwa zaczęli rundę rewanżową seniorzy Klubu Sportowego Karsznice pokonując w meczu wyjazdowym Złoczevię Złoczew 3:2.Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo.Stan boiska w tym dniu pozostawiał wiele do życzenie-było bardzo grząsko i miękko jednak obie ekipy miały te same warunki i widać było,że gospodarze lepiej sobie radzą na takiej murawie.Nasza drużyna w okresie przygotowawczym grała i trenowała na sztucznej nawierzchni  i gołym okiem widać było,że gra na trawie sprawia nam problem.Było wiele niedokładnych podań i kiksów z naszej strony co irytowało kibiców KS-u oraz samych zawodników.Mimo to potrafiliśmy stworzyć sobie kilka sytuacji lecz żadna nie była stuprocentowa.Udało nam się taką stworzyć w 20 minucie kiedy to Jonczyk Janusz minął kilku zawodników Złoczevii i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował tej sytuacji.Gospodarze wyrównali dwanaście minut później wykorzystując proste błędy naszych obrońców,Do przerwy nie zobaczyliśmy już goli.W drugiej części spotkania działo się znacznie więcej niż w pierwszej.Stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji i osiem minut po wznowieniu gry Juszczak Mariusz zdobył bramkę po zespołowej akcji całego zespołu.Gdy w siedemdziesiątej minucie Lisowski Daniel podwyższył wynik to wydawało się,że kolejne gole dla KS-u są formalnością.Jednak cztery minuty później gracz gospodarzy został sfaulowany w polu karnym przez naszego bramkarza Łukasza Wolarka,który otrzymał za faul żółtą kartkę a że miał już na swoim koncie jedną to w konsekwencji sędzia pokazał mu czerwony kartonik.Musieliśmy radzić sobie w dziesiątkę a w bramce stanął osiemnastoletni Swarzyński Mateusz,któremu jednak nie udało się obronić rzutu karnego.Mimo to mecz może zaliczyć do udanych ponieważ kilka razy świetnie interweniował.Gospodarze mogli jeszcze wyrównać ale zabrakło im skuteczności.Do końca meczu wynik już się nie zmienił i 3 punkty pojechały do Karsznic.