Zwycięstwo w Zapolicach

Klub Sportowy Karsznice pokonał w Zapolicach Amatorów-piątą drużynę w tabeli.Mimo,że już od pierwszej minuty przegrywaliśmy 1:0 to natychmiast odpowiedzieliśmy bramką Marcina Janickiego w trzeciej minucie meczu.Dziesięć minut później Sebastian Stodulski wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.W 22 minucie zawodnik gospodarzy za dyskusje z arbitrem został ukarany czerwoną kartką. jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.Po zmianie stron obie drużyny stwarzały sobie sytuacje strzeleckie a Amatorzy mimo,że grali w osłabieniu cały czas ambitnie walczyli o korzystny rezultat w tym meczu jednak w 62 minucie ich plany pokrzyżował Marcin Janicki,który zdobył dla naszej drużyny 3 bramkę.Ambitni gospodarze osiem minut później zdobyli bramkę kontaktową jednak to było zdecydowanie za mało tego dnia ponieważ w 76 minucie Mariusz Juszczak ustalił wynik meczu na 4:2 dla Karsznic.Marcin Janicki mógł zdobyć hattricka w tym spotkaniu jednak w 87 minucie nie wykorzystał rzutu karnego-bramkarz Amatorów obronił.Najważniejsze jednak jest to,że zdobywamy kolejne 3 punkty.