Rekordowa wygrana KS-u

Godnie zawodnicy KS Karsznice pożegnali się z własną publicznością.W ostatnim meczu w tej rundzie,który został rozegrany w Karsznicach KS rozgromił TS Janiszewice aż 7:0.Wynik otworzył już w 8 minucie Tomasz Bednarek,kolejnego swojego gola zdobył 7 minut później i po 15 minutach było już 2:0.Chwilę później KS prowadził już różnicą 3 bramek po golu Tomasza Witczaka.Ten sam zawodnik mógł wcześniej już zdobyć gola ale przy wyniku 1:0 nie strzelił rzutu karnego.Do przerwy utrzymał się wynik 3:0.Po przerwie trener Paweł Oluszczyk dokonał kilku zmian i to były zmiany trafione.Najpierw czwartą bramkę zdobył nasz najlepszy strzelec Marcin Janicki a później dwa trafienia dołożył wprowadzony w drugiej  połowie Zieliński Rafał.Wynik ustalił Juszczak Mariusz.Już 20 listopada o 13:00 nasza drużyna w hicie kolejki zmierzy się na wyjeździe z Unią Sieradz Męka.