Zwycięstwo na zakończenie rundy.

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu KS Karsznice pokonał wysoko bo aż 4:0 na wyjeździe Unię Sieradz Mękę.Gospodarze przed spotkaniem zajmowali pozycję vice lidera i wystarczył im remis aby tą pozycje utrzymać,goście natomiast musieli wygrać aby skończyć rundę na drugim miejscu.KS świetnie rozpoczął mecz i po 12 minutach wygrywał już 3:0 dwóch golach Marcina Janickiego i jednej Sebastiana Stodulskiego.W tej części gry KS miał dużą przewagę stwarzając sobie kilkanaście dobrych okazji strzeleckich.W drugiej połowie Unia ruszyła do śmielszych i zdecydowanych ataków ale brakowało jej skuteczności.W 70 minucie spotkania Mariusz Juszczak podwyższył wynik na 4:0 i zespół z Karsznic wygrał ten mecz będąc drużyną zdecydowanie lepszą.Dzięki tej wygranej KS spędzi zimę na 2 miejscu w tabeli