Remis w drugim sparingu tej zimy

Tydzień temu rozegraliśmy pierwszy sparing w okresie przygotowawczym-przegraliśmy z KS Chojne 2:4 w Sieradzu (bramki Mariusz Juszczak oraz Tomasz Witczak).Ze względu na oblodzone boisko plac gry został zmniejszony i musieliśmy grać na węższym boisku.W niedzielę 5 lutego rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy tym razem w Zduńskiej Woli przeciwko drużynie MKS-u II.Znów przyszło nam grać na zmniejszonym boisku ponieważ pole bramkowe przed jedną z bramek było oblodzone i boisko zostało skrócone.Trzeba jednak przyznać,że ogólny stan murawy w Zduńskiej Woli był zdecydowanie lepszy niż w Sieradzu.

Od początku mecz z MKS-em toczył się w szybkim tempie a młodzi zawodnicy przeciwnika chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.Ich ataki przyniosły zamierzony efekt bo po 9 minutach prowadzili już 2:0.Nasza gra była dość chaotyczna, było sporo niedokładnych podań i strat.Jednak byliśmy drużyną bardziej doświadczoną i w 15 minucie meczu było już 2:2 po bramkach Tomasza Horodyskiego ( 11 min) i Marcina Janickiego (15 min).W pierwszej części gry zobaczyliśmy jeszcze 2 bramki, po jednej dla każdej z drużyn.Najpierw to my wyszliśmy na prowadzenie w 26 minucie a gola zdobył zawodnik testowany ładnym strzałem z 24 metrów,rywale wyrównali siedem minut później.W przerwie w naszej drużynie nastąpiło kilka zmian.Początek drugiej połowy tak jak i pierwszej należał do graczy MKS-u,którzy 9 minut po wznowieniu strzelili 4 gola wychodząc na prowadzenie.W drugiej części gry więcej klarownych sytuacji miała nasza drużyna jednak skuteczność pozostawała wiele do życzenia.Wyrównującą bramkę udało się zdobyć na 15 minut przed końcem meczu a jej autorem był nasz najlepszy strzelec Marcin Janicki.

Skład: Swarzyński Mateusz-Wencel Rafał (60' Kamerdyn Sebastian),Stodulski Sebastian (45' Szubert Daniel),Krześniak Jarosław ( 55' Radziewicz Piotr),Michalak Jakub (45' Budzisz Oskar)-Lisowski Daniel (45' Kołodziejczyk Patryk),zawodnik testowany (60' zawodnik testowany),Jonczyk Janusz,Horodyski Tomasz (75' Stodulski Sebastian),Zieliński Rafał (60' zawodnik testowany)-Janicki Marcin.

W meczu nie zagrali:Juszczak Mariusz,Bednarek Tomasz,Adamczewski Przemysław,Haśkiewicz Dawid,Witczak Tomasz

Za tydzień rozegramy kolejny sparing w Zduńskiej Woli (sobota godz.19:00) a naszym rywalem będzie Victoria Szadek.